Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a niech sobie staną na krakowskim przedmieściu w niedzielne popołudnie, paru niedzielnych deb***i na szlifierkach i dragstar-pierdach testuje nawierzchnię
no nie, a co mają do tego Ci co tam stoją? jedni wolą sobie postać na krakowskim i pogadać a inny wolą postać pod sklepem z piwem. deb***i ?? widzę kogoś tu zazdrość zżera. HAHA    a co to tej sprawy to została nagłośniona jakby złapali seryjnego morderce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jana pawła to na kacu mam zawsze 180
ciekawe czy napiszą ci to na nagrobku (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura. Motocykliści szaleją, bo zaraz każdy motocyklista to szaleniec, a każdy Polak to złodziej i pijak. Ech, śmieszą mnie komentarze osób, które nigdy nie jeździły motocyklem. Co to jest 150 km/h? Pół gwizdka i kilka sekund. To nie jest wueska, że przy 80 km/h grozi rozczłonkowaniem. Zresztą nie znam zdrowej psychicznie osoby, która chciałaby się zabić.Droga pusta, pasażer spokojny, to problem kierowcy i jego punkty karne. Oczywiście kierowcy aut w ogóle nie przekraczają dozwolonej prędkości, nie siadają za kółkiem po alkoholu i ni są sprawcami 80 proc. wypadków z udziałem motocykli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...